Cotxes elèctrics assequibles 2022

Cotxes elèctrics assequibles 2022
Detalls:
cotxes elèctrics assequibles 2022
Enviar la consulta
Descarregar
Descripció
Paràmetres tècnics

2024 Xiaomi SU7

Plana

Vehicle de sedan mitjà i gran

Vehicle de sedan mitjà i gran

Vehicle de sedan mitjà i gran

Tipus d’energia

Elèctric pur

Elèctric pur

Elèctric pur

CLTC Pure Electric Cruising Range (km)

700

830

800

Tipus de bateries

Bateria de fosfat de ferro de liti

Bateria de fosfat de ferro de liti

Bateria de liti ternari

Energia de la bateria (kWh)

73.6

94.3

101

Consum d’energia per 100 km

12.3

-

13.7

Càrrega ràpida (hora)

0.42

0.5

0.32

Capacitat de càrrega ràpida (%)

10-80

10-80

10-80

Potència màxima (KW)

220

220

495

Parell màxim (NM)

400

400

838

Estructura corporal

4- porta, 5- Seat Sedan

4- porta, 6- Seat Sedan

4- porta, 7- Seat Sedan

Motor elèctric (PS)

299

299

673

L*W*H (mm)

4997X1963X1455

4997X1963X1455

4997X1963X1440

Oficial 0-100 Km Temps d'acceleració (s)

5.28

5.7

2.78

Velocitat màxima (km/h)

210

210

265

El pes de la frenada (kg)

1980

2090

2205

Massa de càrrega completa (kg)

2430

2540

2655

Pneumàtic davanter

245/45 r19

245/45 r19

245/45 r19

Pneumàtic posterior

245/45 r19

245/45 r19

245/45 r19

Detalls del producte

En termes d’energia, Millet SU7 està equipat amb una bateria de liti ternari de l’època de Ningde, la potència del motor és de 220kW/275kW abans i després, i també hi ha la versió de fosfat de ferro de liti de FODI, la potència del motor és de 220kW.

El Mi SU7 és un cotxe amb una longitud de gairebé 5 metres i una distància entre eixos de 3 metres, més una bateria de 100kWh i una combinació de potència de 800V.

Color: blau, verd, gris,

Violeta, taronja, cendra, blau meteor

xiaomi su7 700km range
xiaomi su7 830km pro sedan
xiaomi su7 800km 4WD max
xiaomi su7 2024
xiaomi su7 notchback
xiaomi su7 notchback

Cap

P1: Quina és la vostra quantitat mínima de comanda?
A1: 1 unitat.

P2: Quin tipus de termes de pagament poden ser acceptables?
A2: Som flexibles per a termes de pagament. (Es pot negociar segons la comanda)

1. Per la carta de crèdit confirmada del 100% Irevocable, acceptable i confirmada sense recórrer que permeti enviaments parcials i transbordament, a pagar a la vista contra la presentació de documents d’enviament a la Xina.
2.T/T 30% diposite amb comanda amb antelació, equilibri abans de l'enviament.

P3: Com s’enviaria les mercaderies?
A3: Podem enviar -lo per mar.

P4: Tens estoc?
A4: Tenim un gran magatzem a Qindao i Xangai, la majoria dels cotxes EV en estoc amb lliurament ràpid.
Poseu -vos en contacte amb nosaltres per comprovar les accions i obtenir el preu competitiu.

P5: Com controleu la qualitat dels vostres productes?
A5: El nostre procés de prova de productes és controlat estrictament pel nostre equip professional per proporcionar als clients els productes de la millor qualitat.

 

Etiquetes populars: Cotxes elèctrics assequibles 2022, Xina Cotxes elèctrics assequibles 2022 Fabricants, proveïdors, fàbrica

Enviar la consulta